W swoim muzycznym kociołku miesza żyzne bagienne torfy z ceremonialnym kakao i przyprawia to nutką eterycznego kadzidłowca. Swoją plemienną selekcją zaprasza do wspólnych tanecznych celebracji – tylko na boso! – by kontakt z naturą był jeszcze pełniejszy.

https://www.instagram.com/torfu_muaka/
https://soundcloud.com/torfu_muaka

Z gęstej, bagnistej ziemi, w oparach mokradeł, wśród dźwięków rechoczących żab  i gęgania wyłania się Torfu~Muaka!

Należy do pokolenia Totemialsów, archetyp włóczykija, totemiczny Kojot. Inicjator warsztatów z tworzenia festiwalowych totemów, gospodarz leśnej enklawy i opiekun plemienia @bagienko_bagienko.
Jako kreatywny  konstruktor,  cieśla, rzeźbiarz udzielał się na najciekawszych polskich wydarzeniach muzycznych; @Summer Contrast Festival , @undercity , @Wisłoujście @Jasno ghatering, @FRUŃ Freedom Universe i wiele innych. Jego wizja oprawy wizualnej, zwłaszcza instalacje artystyczne  w polskiej kulturze festiwalowej kierunkuje dalszy rozwój tej dziedziny. I to jeszcze nie jest ostatnie stadium rozwoju!

Teraz – wszystkie swoje materialne wizje przekształca w wibracje  i fale akustyczne . Owocem jego wszechstronności i ciągle rozwijanego talentu jestpodróż muzyczna, do której zaprasza ludzi, którzy chcą „poczuć” i transmorfować. Poczuć Bagno wszystkimi zmysłami – to musi być piękne.

unitywaves