Warsztaty: Pełnia kobiecości & męskości – Podróż przez 4 żywioły z tańcem intuicyjnym. 
Dla kobiet i mężczyzn, którzy są gotowi na przejście przez głęboką podróż połączenia swojej wewnętrznej kobiety i mężczyzny wraz z transformującą energią 4 żywiołów, przywrócenie harmonii tych dwóch pierwiastków w sobie, oraz świadomą pracę z energią kundalini poprzez taniec intuicyjny, świadomy ruch i uwolnienie emocji zakotwiczonych w ciele, jest przygotowany przepiekny warsztat:

Pełnia kobiecości & męskości – Podróż przez 4 żywioły z tańcem intuicyjnym. 

Uczestnicy będą mieli okazję, aby spojrzeć w swoje jakości płynące z wewnętrznej kobiety oraz wewnętrznego mężczyzny, a także zaczerpnięcia mocy 4 żywiołów i uwolnienie poprzez taniec dysharmonii i blokad zakotwiczonych w ciele.

Zaczynamy od ZIEMI, czyli od połączenia się ze swoję energią ukorzenioną energią kobiecości i męskości.

Kolejnym etapem będzie OGIEŃ, element z bardzo dużą ilością bębnów. W tej części wytrzęsiemy z ciała wszystko to, co już dłużej nam nie służy oraz naładujemy się życiodajną, witalną energią kreacji.

Następnie przejdziemy przez element POWIETRZA, czyli do fruwania w poszukiwaniu naszej wewnętrznej drogi, w lekkości połączenia wewnętrznej kobiety i mężczyzny.

Na koniec czeka nas przyjemne lądowanie i wyciszenie w energii WODY, która otuli nas kojącymi dźwiękami szumu oceanu i przepięknymi odgłosami delfinów.

O prowadzącym

Nazywam się Aleksandra Gelo. Jestem psychologiem, certyfikowanym coachem, trenerem biznesu i rozwoju osobistego, absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku Psychologia Społeczna, a także Martin College of Sydney w Australii na kierunku Marketing i Zarządzanie. Ukończyłam roczną Szkołę Integral Medicine prowadzoną przez Leo Mrossa, oraz kilkumiesięczną edukację po szamańskich technikach pod okiem Arvick Baghramian. Ukończyłam Kurs nauczycielski Jogi Kundalini i bioenergetyki czakr (50h), Roczną Szkołę Trenerów Biznesu, Szkołę Coachów Grupy Set, Kurs nauczycielski Pilates Core, oraz liczne warsztaty rozwojowe, seminaria, webinary, sesje indywidualne, mentoringowe. Najważniejsze dla mnie na ścieżce rozwoju były: 1,5 roczna terapia uzależnień (grupowa i indywidualna) oraz terapia DDA, w której aktualnie jestem oraz 3 intensywne przebudzenia, które dosłownie przemieniły mnie i moje życie.

Nieustannie rozwijam się poprzez uczestnictwo w kolejnych warsztatach, superwizjach i pracę z Przewodnikami. Pomagam innym istotom przeprowadzać je na wyższy poziom świadomości, towarzyszę im w przejściu od cienia do światła, uzdrawiając rany, traumy, wzorce, schematy i ograniczenia. Łączę wieloletnią wiedzę/praktykę psychologiczną, ustawienia systemowe, naukę z zakresu fizyki kwantowej, praktyki treningu mentalnego poprzez pracę z podświadomością z technikami i ceremoniami szamańskimi, głęboką wielowymiarową pracą z polem energetycznym, medytacjami oraz różnorodnymi technikami pracy z ciałem. W swojej pracy integruję korzenny szamanizm, intuicyjny taniec, śpiew, grę na instrumentach, pracę z duchami zwierząt oraz świętych roślin. Od 2010 roku towarzyszę innym w ich rozwoju. Na codzień prowadzę sesje indywidualne (terapia wielowymiarowa), kręgi dla kobiet & mężczyzn, nn. ceremonie, kursy on-line, a także warsztaty, szkolenia dla firm. Mam na swoim koncie tysiące przepracowanych godzin w trakcie sesji indywidualnych oraz warsztatów grupowych.
Jestem kreatorką i właścicielką holistycznej przestrzeni rozwoju Młynu Kreacji w Warszawie. Prywatnie jestem mamą dwójki nastoletnich dzieci, kocham sport, taniec, wędrówki po górach, jestem koneserką życia w prawdzie, trzeźwości i swojej dalszej drogi ku świadomości.

ZariFlow to artystka, kolorowa dusza, od zawsze zakochana w muzyce i dźwiękach!
Dla niej słowo „niemożliwe” nie istnieje. Jej największą pasją jest Dj-ka oraz gra na bębnach afrykańskich!
Musiała stracić słuch i przejść bardzo poważną operację, aby w końcu zrozumieć jak WAŻNA jest dla niej MUZYKA i jaka jest jej PRAWDZIWA DROGA! Dlatego postanowiła, że jeśli tylko słuch wróci, to już nic nie powstrzyma jej przed REALIZACJĄ muzycznych MARZEŃ. I tak oto słuch powrócił, a Zari w swoim flow leci dalej po swoje!
Zostanie DJ było od zawsze jej NAJWIĘKSZYM marzeniem. Dlatego w granie seta wkłada całą swoją energię i całe serce!  Muzyka to jej MEDYCYNA. Kocha wprowadzać innych w ekstatyczne stany świadomości i zapraszać w podróż przez emocje. 
Jej intencją jest to, aby po jej secie każdy czuł się oczyszczony z wszystkiego co dłużej już nie służy, w lekkości, doładowany nową, pozytywną i przede wszystkim słoneczną energią! 
Oprócz tego na codzień gra na bębnach, uczy się produkcji muzyki, tworzy biżuterię z naturalnych kamieni oraz ręcznie robione LAMPKI ZE ŚWIECĄCYMI GRZYBKAMI “Zariflow – African Energy Lamps”, które powstają na prawdziwych korzeniach AFRYKAŃSKICH. Jej rękodzieło stanowi nieodłączny element występu, tworząc MAGICZNY klimat – ta całość to właśnie ZARIFLOW ! 
ZARIFLOW najchętniej grywa GORĄCE, TROPIKALNE, ETNO klimaty afro, afro house, afrotek, latin house, organic house, downtempo, ale również techno oraz psytrance.
unitywaves