Warsztat: Odkryj Swoje Imago

Praktyczny warsztat dla wszystkich, którzy pragną tworzyć świadomy i szczęśliwy związek. Warsztat oparty jest na wiedzy zaczerpniętej z Terapii Relacji IMAGO (ang. IRT – IMAGO Relationship Therapy).

OPIS

Podstawowym założeniem procesu Imago jest to, że każdy z nas nosi w sobie nieświadomy obraz idealnego partnera, który ukształtowany został w dzieciństwie. Ten obraz, czyli IMAGO, ma ogromny wpływ na typ partnera, którego wybieramy w dorosłym życiu, a także na to, jak go traktujemy.

IMAGO jest zbiorem m. in. wszystkich pozytywnych i negatywnych cech naszych rodziców/opiekunów, związanych z zaspokajaniem lub niespełnianiem naszych dziecięcych potrzeb. Niezaspokojone potrzeby zostawiają w nas emocjonalne zranienia, które wnosimy do relacji.

Uzdrowienie zranień z dzieciństwa jest głównym programem nieświadomości i planem na całe życie – szczególnie w odniesieniu do naszych partnerów IMAGO.

Jeśli chcesz mieć satysfakcjonujący związek, potrzebne jest w nim wzajemne uzdrawianie.

W trakcie warsztatu:

1. Odwiedzisz swoje dzieciństwo (wizualizacja kierowana).

2. Odkryjesz własne IMAGO.

3. Zidentyfikujesz własny nieświadomy program uzdrowienia emocjonalnych

zranień z dzieciństwa, który odtwarzasz w związku/-ach.

4. Zyskasz świadomość, która pomoże Ci współdziałać z nieświadomą częścią

Ciebie w celu uzdrowienia dziecięcych zranień i spełnienia Twoich

najgłębszych pragnień w związku.

O prowadzących

Hania Malec i Witek Krzosek – pierwsi polscy certyfikowani terapeuci Terapii Relacji IMAGO (ang. IMAGO Relationship Therapy) – pochodzącej z USA i stosowanej obecnie w 60 krajach na całym świecie. Prywatnie partnerzy życiowi. Na co dzień prowadzą warsztaty oraz sesje dla par – w w podwarszawskim gabinecie Transformacji Relacji oraz online. Witek prowadzi również grupy rozwojowe dla mężczyzn w nurcie światowej organizacji MANKIND Project.
unitywaves