KRĄG OPOWIEŚCI PORODOWYCH MOCY I PODRÓŻ Z BĘBNEM SZAMAŃSKIM

” Potrzebujemy energii Miłości..
Musimy ponownie odkryć, czym mogą być narodziny, gdy nie zostaną zakłócone wpływami kulturowymi. Potrzebujemy punktu odniesienia, od którego nie powinniśmy się zbyt oddalać.
Narodziny lotosu są właśnie takim punktem. ”
Micheal Odent, położnik

Zapraszam na wyjątkowe spotkanie W Kręgu Porodowych Opowieści Mocy , na którym podzielę się swoimi opowieściami porodowymi i doświadczeniem naturalnych, domowych i lotosowych narodzin, a także na spotkaniu:
– zapraszam do dzielenia się swoimi inspirującymi historiami, opowieściami z brzucha
– dowiesz się czym są lotosowe narodziny i jak przygotować się do świadomych narodzin
– doświadczysz podróży wgłąb siebie przy bębnie szamańskim

 

O prowadzącym

KAMILA DOMIN

” Szamanka Narodzin” ,souldoula, szczęśliwa kobieta, mama 4 dzieci urodzonych naturalnie, troje urodziła ekstatycznie w domu , lotosowo. Uczennica Eleny Tonetti Vladimirovej pionierki światowego ruchu świadomych narodzin. Instruktorka Hypnobirthing Poland.Pasjonuje się tańcem ekstatycznym i śpiewem organicznym, gra na gongach , misach tybetańskich,uzdrawia dźwiękiem.
Założycielka Pełnia- Duchowa Szkoła Narodzin. oraz Przebudzenie Bogini. Aktywnie wspiera Narodziny Nowej Ziemi, organizując warsztaty, spotkania grupowe, Kręgi Kobiet, Ceremonie Kakao,sesje indywidualne, rytuały , koncerty i projekty mające na celu przywrócenie Świętej Kobiecość i równowagi na Ziemi. Aktualnie uczęszcza na Akademię Choreoterapii i Arteterapii.

unitywaves