UWOLNIJ MĘSKĄ ENERGIĘ

taki to warsztat dedykowany mężczyznom poprowadzi Przestrzeń Transformacji. Konrad Kuśnierzewski

Nam, mężczyznom, często trudno poczuć swoją energię, trudno się z nią skontaktować i do niej sięgnąć. I nic dziwnego. Od dzieciństwa nieustannie słyszymy, że musimy się uspokoić i nad sobą zapanować. Nie biegać, nie hałasować, nie wygłupiać się. Nie bić się, nie przepychać, nie walczyć. Mamy być mili, grzeczni i kulturalni. W ten sposób dorastamy w przekonaniu, że przepełniająca nas energia jest niewłaściwa, zła, że coś z nami nie tak. Że trzeba ją zalać betonem, zamrozić, zacisnąć w utrwalonym napięciu mięśniowym.

Tymczasem ta nasza energia życiowa, nasza pierwotna witalność, nasza męska dzikość to najcenniejsza rzecz, jaką mamy. To dzięki niej możemy budować i tworzyć, dzięki niej możemy sięgać i zdobywać, dzięki niej możemy wyznaczać i chronić swoje terytorium. Dzięki tej mocy możemy penetrować świat, odkrywać swoją pasję i realizować swoją życiową misję. I z tego miejsca, ze swojego pełnego energii rdzenia, możemy prawdziwie i szczerze otwierać się na innych ludzi i zaoferować im swoje najlepsze dary.

W czasie warsztatu będziemy eksplorować tę energię w sobie. Będziemy odkrywać miejsca w ciele, w których ją uwięziliśmy, i poprzez pracę z ciałem, ruchem i oddechem będziemy ją stopniowo uwalniać. Będziemy pozwalać sobie na odkrywanie, wyrażanie i uwalnianie trudnych emocji. I będziemy otwierać się na radosny, pełen mocy i energii przepływ życia. A to wszystko we wspierającym męskim gronie.

Zapraszam mężczyzn, którzy pragną wzmocnić kontakt ze swoją dziką, pierwotną energią życiową. Energią, dzięki której możemy kreować, możemy eksplorować , możemy realizować swoje najgłębsze życiowe pasje. W czasie warsztatu będziemy odkrywać tę energię w sobie, uwalniać jej swobodny przepływ, i harmonizować, tak aby dobrze służyła nam i innym ludziom.

A tu jest wywiad z Konradem , można posłuchać i zobaczyć czy woła Ciebie ten warsztat.👇
https://www.facebook.com/100001859933792/videos/2041607449546664/

O prowadzącym

Konrad Kuśnierzewski

Trener rozwoju osobistego, ukończył Holistyczną Szkołę Trenerów. Certyfikowany Trener i Praktyk Oddechu Transmodalnego w ramach Instytutu Oddechu. Trener i absolwent Szkoły Męskich Grup. Clean Coaching Facilitator.
Praktyk transformującej pracy z ciałem, oddechem i emocjami. Prowadzi grupowe i indywidualne sesje oddechowe, warsztaty rozwojowe oraz szkolenia oddechowe dla firm. Trzyma przestrzenie i kręgi męskie. Organizuje wakacyjne obozy dla ojców i synów. Wspiera ludzi w życiowych transformacjach.
Na ścieżce trenerskiej od 9 lat. Wcześniej przez kilkanaście lat pracował jako inżynier, ekspert, konsultant i szkoleniowiec w korporacjach telekomunikacyjnych w całej Europie.

unitywaves