„Wznoszenie Świadomości do Ołtarzu Serca – Medytacja prowadzona z instrumentami na żywo”

Podczas tego warsztatu zaproszona/zaproszony jesteś do medytacji i podróży w głąb siebie przez 4 Oltarze – przez Ołtarz Ziemi – wybaczenie i połączenie z przodkami, Ołtarz Wody – uzdrowienie swojego Ciała Emocjonalnego, Ołtarz Ognia – odnalezienie i zrozumienie swojej Mocy aż do Oltarzu Powietrza czyli celu wznoszenia Świadomości – Serca, gdzie zamieszkuja Bezwarunkowa Miłość oraz Doświadczenie Radosnego Połączenie ze wszystkim. Dotkniemy Cienia i Światła, aby doświadczyć Całości i zatopić się w Tańcu Istnienia.

Dla kogo?
Ta medytacja jest skierowana do wszystkich. Praktyka ta głęboko zrelaksuje, oczyści i sharmonizuje uczestników, przyniesie nowe wglądy i uwolnienia. Ma ona na celu zobrazowanie czym jest podróż przez 4 Ołtarze/Cztery Żywioły/Cztery pierwsze czakry, aby dotknąć Świętej Przestrzeni swojego Serca.

O prowadzącym

Piara Ravi Kaur (Natalia Toporczyk) – szczęśliwa żona i mama; certyfikowana nauczycielka Kundalini Jogi oraz Shakti Dance, muzykoterapeutka, wokalistka, kompozytorka, podróżniczka. Mieszkała i kształciła się jogicznie i muzycznie w Irlandii, w Amritsar w Północnych Indiach, na Teneryfie, w Norwegii, we Włoszech oraz w Berlinie. Zorganizowała i ukończyła pierwszy w Polsce trening nauczycielski z Shakti Dance (Joga Tańca – metoda Sary Avtar). Fascynują ją uzdrawiające moce mantr i muzyki, tworzy projekt Mantra Medicine.

unitywaves