Pollanka

Podróżując po Azji, starannie projektujemy i wyszukujemy dla Was najlepszej jakości produkty, które łączą w sobie tradycję, naturalne surowce oraz niepowtarzalny charakter. Nasza pasja do podróży i fascynacja miejscowymi kulturami skłoniły nas do poszukiwań wyjątkowych artykułów, które odzwierciedlają ducha i piękno Azji.

Oferta obejmuje modę nepalską i indyjską, produkty które odzwierciedlają bogatą kulturę i tradycje tych regionów. Ubrania i akcesoria zostały stworzone z pasją przez lokalnych rzemieślników, zachowując autentyczność i charakter tych miejsc.

Moja partnerka biznesowa pisze o sobie i swojej marce tak:

Kolekcja piękna przywieziona z dalekich podróży

Nazywam się Diana Szawłowska. Jestem projektantką mody i antropolożką kultury. Witaj na stronie, która jest moim dziennikiem podróży, zapisanym w formie kolekcji unikatowych ubrań. Znajdziesz tu opowieść, w której polska szkoła dizajnu spotyka egzotyczne tkaniny i ornamentykę tworząc markę Pollanka. Daleko stąd, lokalni znawcy sztuki krawieckiej sięgają po naturalne włókna, aby podzielić się z Tobą tym co piękne i opowiedzieć Ci swoją historię. Poznaj każdą z nich i przekonaj się jaki efekt uzyskaliśmy pracując nad kolekcją, na którą teraz patrzysz.

Dołącz do mojej opowieści,

ZAŁÓŻ NA SIEBIE COŚ CO PRZENIESIE CIĘ DO ODLEGŁYCH ZAKĄTKÓW ŚWIATA.

Każdy produkt to swoiste dzieło sztuki powstałe w wyniku twórczej współpracy z lokalnymi warsztatami tkackimi i krawieckimi. Każdy projekt stworzony został w zaledwie kilku egzemplarzach w toku ręcznej produkcji z organicznych materiałów w części barwionych naturalnym pigmentem.POLLANKA TO COŚ WIĘCEJ NIŻ UBRANIE

Kieruję się zasadą uczciwego wynagrodzenia za pracę oraz transparentnego łańcucha dostaw. Wybieram lokalne, rodzinne warsztaty, aby wspierać małe społeczności. Stosując surowce alternatywne wobec bawełny, minimalizuję wpływ na środowisko.

W POLLANCE ludzie są najważniejsi, dlatego chciałabym przedstawić Ci krawca / krawcową, którzy uszyli dla Ciebie ubranie. Zapraszam Cię do międzykulturowego spotkania, którego pomostem jest to, co właśnie na siebie zakładasz.

W POLLANCE nie ma dwóch takich samych ubrań. Każdy projekt uszyty jest w kilku egzemplarzach, a jego wyjątkowość jest wynikiem skrupulatnego, ręcznego wykonania. Moje ubrania inspirowane azjatyckimi kulturami łączą elegancję z wygodą i funkcjonalnością.

Stawiam na sprawdzone od wieków, naturalne tkaniny takie jak: konopie, pokrzywa, len, bananowiec i bambus. Sprawiają one, że Twoja skóra czuje się wyjątkowo zaopiekowana. Są wytrzymałe i mają właściwości antyalergiczne, antybakteryjne i antygrzybiczne.

unitywaves

Bilety

W cenie • 5 Dni Festiwalu • Koncerty • Warsztaty • Transformacja • Owocowe Poranki • Pole Namiotowe • Parking • Bliskość Natury • Rzeka • Podróż • To i wiele więcej na Unity Waves Festival.