Renaja PraPełnia Dom
Jestem Specjalistką Counsellingu Gestalt. To holistyczna metoda pracy gdy potrzebujesz wsparcia w szeroko pojętym rozwoju. Gdy chcesz zwiększyć świadomość siebie, swoich uczuć pragnień, emocji. Jeśli chcesz głębiej spojrzeć w siebie i w swoje życie, lepiej kontaktować się ze sobą i ze światem zewnętrznym. W sposób pełny i twórczy dążyć do samorealizacji. Jeśli poszukujesz swojej drogi. Gdy potrzebujesz wsparcia w trudnościach życiowych. Gdy doświadczasz trudności osobistych, partnerskich, rodzinnych, zawodowych, emocjonalnych.
Terapia Gestalt to jedna z najbardziej znanych i uznanych metod leczenia osób doświadczających trudności psychicznych, znajdujących się w różnego rodzaju kryzysach życiowych bądź szykujących się do dużych zmian.
Gestalt jest zalecana przede wszystkim osobom, które:
– Czują, że ich życiowy potencjał jest zablokowany;
– Chcą się realizować na różnych polach życia i potrzebują w tym wsparcia,
– Zmagają się z niechcianymi myślami i trudnymi emocjami;

O prowadzącym

Renaja Mazur – Ponikiewicz, Specjalistka Counsellingu Gestalt, instruktorka terapii ekspresyjnych. Założycielka marki PraPełnia. Aktualnie tworzy miejsce dla działań rozwojowych u stóp Beskidu Niskiego w Moszczenicy – DOM, dawna PraPełnia. Trzymająca Kręgi Kobiet i Mężczyzn od 2008roku. Matka dwóch córek, które wychowuje w systemie edukacji domowej. Marzycielka i manifestatorka, wolny duch.

unitywaves