Joga hormonalna

Joga Hormonalna to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentracje i relaksację, dzięki której można wznowić lub wyregulować produkcję hormonów. Jest polecana dla wszystkich w każdym wieku, chcących zachować młodość, zdrowie i urodę. Szczególnie dedykowana dla kobiet po 35 roku życia, kiedy produkcja estrogenów się obniża. Obniżony poziom hormonów wpływa na stabilność emocjonalną, podatność na depresję, bezsenność, obniżenie libido, migreny, trudności w zapamiętywaniu i koncentracji, suchość skory, zaburzenia cyklu. Na warsztacie przedstawię ćwiczenia, które nie tylko wspomogą nasz układ hormonalny ale też takie, które pomogą w obniżeniu stresu i wyreguluje trawienie.

O prowadzącej

Nazywam się Ania Shanti Namdass i poprowadzę Jogę Hormonalną dla Kobiet.
Jestem joginką, żoną, mamą i babcią. Od 6 lat mieszkam z mężem w Dorsten. Joga to moja pasja, filozofia, sens
życia i droga rozwoju duchowego. Jestem nauczycielką jogi kundalini i instruktorką jogi hormonalnej oraz certyfikowaną uzdrowicielką w jogicznej tradycji Sat Nam Rasayan i terapii dźwiękiem.
Moim powołaniem jest dzielić się tymi wszystkimi darami z każdym, kto poczuje gotowość, żeby spróbować fascynującej podróży w głąb siebie w moim towarzystwie.
unitywaves