WARSZTAT  „DO KOBIET Z RODU – WARSZTAT USTAWIEŃ SYSTEMOWYCH”

Na warsztacie uczestniczki rozpoznają czy ich drogę życiową determinują trudne, być może nie znane im, historie życia kobiet z ich rodu. Poznanie tych uwikłań pozwoli pozostawić przy przodkiniach to co należy do nich, z wdzięcznością, szacunkiem i przyjęciem tego jakie to było, co daje dużą ulgę. Będziemy czerpać od kobiet z rodu zasilanie, błogosławieństwo, siłę do życia. Gdy w rodzie jest porządek, kierunek przepływu właściwy (do nas) możemy wtedy do swojego dorosłego życia, do swoich zasobów, talentów, realizacji, do swojej sprawczości i kreacji.

Warsztat poprowadzę w formie wizualizacji, uczestniczki będą potrzebowały mat do lezenia.

O prowadzącym

DOROTA  KLEPACKA-SULIMA – Jestem terapeutką Ustawień systemowych. Współtworzę z mężem Maćkiem przestrzeń warsztatową Nowe Cuda niewidy Podlasie, gdzie prowadzimy warsztaty “W drodze do siebie”. Jestem autorką metody „Talking to the guts – psychoterapia organów”, w której sięgamy do traum i potencjałów poprzez ciało. Prowadzę warsztaty dla kobiet w temacie relacji, drogi do kobiecego przez ramiona matki, troszczenia się o siebie („Zatroszczona ja”).

Ważnym moim doświadczeniem i przygotowaniem do pracy z klientem jest osiem lat indywidualnej psychoterapii własnej w trzech nurtach, udział w terapii grupowej,w tym dla DDA.

Jestem mamą trójki dzieci, tworzymy z Maćkiem patchworkową rodzinę. Ważne są dla mnie kobiety, ich obecność, wsparcie, rozmowy, wspólne wglądy, czułość i zrozumienie.

unitywaves