Magiczne Kroki Carlosa Castanedy- wraz EL COYOTEE MEDICINA 

Rodzimy się z pewną dawką energii, którą podczas całego naszego życia wydatkujemy, używamy, tracimy. Czyż nie byłoby wspaniale móc odzyskać tą utraconą energię?

Magicznymi krokami namierzamy, rozbijamy i w końcu transportujemy utkniętą energię do ośrodków witalnych w naszym ciele. Kroki wzmacniają również nasz ośrodek podejmowania decyzji, pomagają w śnieniu (OBE, Lucid Dreaming), pozwalają wyciszyć wewnętrzny dialog i usłyszeć szept Naguala, dają moc oraz siłę do pokonywania wyzwań codzienności, dają ciału zdrowie, lekkość oraz witalność.

 

O prowadzącym

Łukasz Med EL Coyotee. „Moje pierwsze spotkanie ze Ścieżką Serca rozpoczęło się w 2001 roku, kiedy to „przypadkowo” do moich rąk trafiła książka Carlosa Castanedy „Nauki Don Juana”. To był początek. Po przeczytaniu wszystkich książek Carlosa nadszedł czas na doświadczenie i praktyczną pracę z Nieznanym. Spotkałem mojego pierwszego nauczyciela, zaczęły się spotkania z drugą stroną, a także z Magicznymi Krokami (Tensegrity), które ćwiczę i nauczam po dziś dzień. W 2015 roku spełniło się marzenie i pojechałem na 3-miesięczną podróż do Meksyku, a także do Peru, które było bonusem… Ta podróż zmieniła mnie na zawsze. Wróciłem do innej, ale tej samej osoby, osoby, którą moje serce zawsze wiedziało, że byłem. To jest ścieżka serca, którą podróżuję, przemierzam, bez tchu, a teraz dzielę się nią z wami i zapraszam do przeżycia własnego. Jesteś gotowy?”

unitywaves