Wewnętrzne pojednanie energii żeńskiej i męskiej –
warsztat gimnastyki słowiańskiej dla kobiet
Poprzez gimnastykę słowiańska, oddech i wizualizację poprowadzę Cię ku pojednaniu, równowadze i miłości…
Aktywna Słowianka – Katarzyna Uramek poprowadzi zajęcia z tego warsztatu dla Kobiet, panowie nie martwcie się niebawem i dla was więcej tu info.
Wiele kobiet nosi w sobie pokoleniowy gniew na mężczyzn. Często uczucia te są głęboko skryte, przez lata nieuświadomione, staja się podłożem podejmowanych przez nas decyzji i dokonywanych wyborów. Są cieniem naszych damsko-męskich relacji. Czas jednak przestać rozgrzebywać stare rany. Odpuścić przeszłość i zacząć budować nową rzeczywistość, gdzie to co żeńskie i co męskie może być jednością.
Jak jednak ze wszystkim, zacząć musimy od siebie. Zgodzić się na to co żeńskie i co męskie w nas. Pojednać w sobie te dwie energie i pozwolić im swobodnie wypełniać nasze ciała, żeby to co od mamy i od taty mogło połączyć się w pełnię miłości.

O prowadzącej

Przede wszystkim jestem nauczycielką gimnastyki słowiańskiej i autorką książki pt. „Gimnastyka słowiańska – podróż do esencji kobiecości”. Mam jednak w ręku wiele fachów i umiejętności. Jestem również nauczycielką kundalini jogi, masażystką, kosmetolożką i pedagożką. Pracuję z kobietami na poziomie fizycznym oraz duchowym pomagając im zadbać o swoje ciało, kroczyć po ścieżce rozwoju i odnaleźć siebie. Od wielu lat trzymam Kręgi Kobiet. W ramach autorskiego projektu Aktywna Słowianka prowadzę liczne kursy i warsztaty oraz za pomocą mediów społecznościowych dzielę się swoimi pasjami, swoja wiedzą, kobiecą mądrością i doświadczeniem.
Można mnie znaleźć na na Facebooku, Instagramie i YouTube jako Aktywną Słowiankę. Zapraszam również na moją stronę internetową www.aktywnaslowianka.pl
unitywaves