Męskie Poruszenie

Warsztat świadomej praktyki obecności. To czas i miejsce spotkania dla Mężczyzn gotowych kroczyć w prawdzie tego kim jestem. To moment, by z odwagą chcieć dowiedzieć się o sobie więcej, w działaniu i interakcji z innymi Braćmi. Poprzez żywe, świadome ciało i uważny umysł, w ruchu zintegrowanym z oddechem. Otworzymy przestrzeń obserwacji swoich wyborów, ograniczeń, decyzji, przekonań, blokad, potencjałów. Przyjrzymy się temu, co w Męskim ważne jest dla nas tu i teraz, w chwili obecnej.

O prowadzącym

Od ponad 27 lat badacz, praktyk, filozof, poszukiwacz w zakresie ruchu, tańca, teatru. Wykładowca akademicki, choreograf, reżyser, tancerz, performer, pokojowy wojownik.

Założyciel inicjatywy TRU_MAN propagującej przebudzenie i gotowość Mężczyzn do kroczenia ścieżką prawdy. Organizator wypraw Kuźnia Śmiałków, oraz warsztatów dla Mężczyzn Męskie Poruszenie. Współtwórca „MANIFEST – Zgromadzenia Mężczyzn”.

Twórca Festiwalu Kontakt Improwizacji FRU, założyciel Teatru Tańca KIJO, współtwórca Akademii Kontakt Improwizacji – AKI. Kurator Sceny Tańca AOIA, członek Rady Programowej Dotknij Teatru, twórca metody I_GO_SYSTEM (Movement Practise Philosophy). Czynny nauczyciel i uczestnik licznych szkoleń oraz festiwali międzynarodowych (Polska, Rumunia, Litwa, Izrael, Ukraina, Chorwacja, Dania, Mołdawia, Włochy, Islandia, Hiszpania, Tajlandia).

Wyznaje zasadę, że: dobry nauczyciel, to ten który nie przestaje być uczniem. Aktualnie adept łódzkiej szkoły Chow Gar Kung Fu. Od kilku lat łączy swą wiedzę z zakresu szeroko pojętego ruchu z dążeniami do życia w prostocie ciągłego pogłębiania świadomości.

unitywaves